Sukcesy naszych uczniów w konkursie IRBIS 2025
23 czerwca odbyło się w łódzkim Orientarium podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zoologicznego IRBIS 2025. Konkurs składał się z dwóch etapów i wymagał od uczestników rozwiązania testu wiedzy oraz przeprowadzenia kampanii społecznej na temat "Egzotyczny pupil w domu". Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki, a kampanie społeczne przeprowadzone przez uczniów naszej szkoły zachwyciły komisję konkursową. Laureatami tegorocznej edycji zostali:
w kategorii klas V-VI
1 miejsce - Iga Pietraszko VIA
2 miejsce - Krzysztof Bakura VIA
3 miejsce - Pola Pietraszko VIA
W kategorii klas VII - VIII
1 miejsce - Matylda Szukała VIIIA
2 miejsce - Eryk Dostal VIIIC
3 miejsce - Natalia Miklaszewska VIIA i Antoni Szukała VIIIA
Wyróżnienia otrzymały:
Maria Szokalska VIB i Lilianna Janota VIA.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
